Ulubione komenarze

daimon

731 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 3475
Znaków na komentarz (≈): 480
Skomentowanych newsów: 787
Rozdanych plusów: 1390
Rozdanych minusów: 276
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+9 Ja pierdole. Naprawdę, pierwszy raz w życiu odczuwam na własnej skórze zjawisko rzekomego schodzenia na psy całego BO.
Jak to kurwa jest możliwe, żeby ktokolwiek na tej stronie, poza mierdami, rozgrzeszał dorobek tych złodziei z madrytu po tym trzyletnim festiwalu oszustw w LM. I to jeszcze w osobie administratora?
Że my graliśmy słabo? Chuj z tym. Przez to co najwyżej sami ei wygraliśmy. Ale gdzie racjonalizowanie tego co robiła i robi mierda? Paskudna, ordynarna i publiczna kradzież, oszukiwanie w blasku fleszy i pokazywanie całemu światu, że mają wyjebane na sportową rywalizację, bo ONI mają plecy.
Kurwa, mierda zgwałciła piłkę nożną w ostatnich latach. LM była wizytówką naszego ukochanego sportu, była ponad wszystkie te wałki z siatkówki i innych dziwnych sportów, a teraz to zostało zbrukane i w dodatku jeszcze miliony debili akceptuje ten stan rzeczy.
My z racji historycznej, w naszych protestach, jesteśmy odbierani przez palce, ale cała reszta?
Przez takie właśnie pierdolenie, że oni są mocni, oni grają do ostatniej minuty, obecny stan rzeczy wygląda jak wygląda i jest usprawiedliwiany. Nie ma kurwa zgody na takie kłamstwa. Mierda ukradła ostatnie trzy LM i to jest niezaprzeczalny fakt. Bo suma błedów na ich korzyść po serii ponad 30 meczów jest daleko od wartości zero. A powinna wokół niej oscylować. Prze rok, może odbiegać, po dwóch powinna się zmniejszać, a po trzech nie ma prawa być takiej dysproporcji. A u nich się tylko zwiększa. To są złodzieje i krętacze i ich wielkość wynika tylko ze sprytu pereza. Żadne tam mocne granie do końca, bo są zwyczajnymi pizdami, co pokazują przy każdej wizycie FCB na Bernabeu. 10-10-2018 14:23 w Nominacje do Złotej Piłki 2018
+9 Zdecydowaną większością są tam dorośli piłkarze, którzy zasłużyli na opierdol, nie róbmy z Pedriego wyjątku bo oskarżania Laporty. Poza tym, chcemy żeby wyrósł z niego kolejny pizduś, który nie radzi sobie ze stresem?
Sorry, ale jak to ma go zjeść, to poważny footbal też go zje. Jest wielka kasa, to jest wielki stres i oczekiwania.
Klepanie po plecach już było i efekt mamy jaki mamy. Może dzięki temu chociaż paru z nich zdecyduje się odejść.
Dla mnie każdy piłkarz będzie mniejszy niż klub. Mogę wybaczyć wiele porażek, mogą być słabsi, mogą mieć gorszy dzień, czy pecha, ale kurwa nigdy nie zaakceptuje braku zaangażowania. To jest najgorsza obelga dla piłkarza, a większość z nich gra na poł gwizdka albo odpuszcza jak jest krucho z wynikiem.
Sorry, ale z takimi kontraktami powinni mieć twardą dupę na słuchanie opierdolu. 20-05-2021 14:57 w RAC1: Hansi Flick faworytem Laporty
+8 Ja pierdole. Za takie coś, głowy powinny polecieć. Pokazać, że nie pierdolimy się w tańcu. Ale oczywiście my sie pierdolimy jak cnotki nie wydymki.

Jaki kurwa Unzue? Kto to w ogóle jest? jest asystentem trenera, tak samo ponosi odpowiedzialność za obecny stan drużyny. Więc ja się pytam co to za zmiana? Przekręcenie brudnych majtek na lewą stronę i kolejne ubranie to chuj nie zmiana. 15-02-2017 08:52 w COPE: Szatnia nie wierzy w Lucho

Najgorszy komentarz

-6
Fenrir napisał/a
"wiele osób uważało (bądź dalej bzdurnie uważają) że CR7 był (bądź jest) najlepszym piłkarzem na świecie."

Zawsze mnie to zastanawiało.
Jeszcze tą ZP z diabełkami potrafię przełknąć, ale facet nigdy nie był najlepszy, byłby gdyby nie R10 i Leo, a obecnie też Ney i Suarez.
Marketing i promowanie, żebranie o ZP przez lata.
Sezon decimowy wiadomo dostał bonus za LM i Baraże, ale indywidualnie nigdy nie miał startu do Leo, co ten drugi raz za razem prezentuje całemu światu.
Gracz kompletny, ciasteczko-asysty, rzuty wolne, drybling, technika na zupełnie innym poziomie.

Czasem mam wrażenie, że dla niektórych cyferki są ważniejsze niż obraz na boisku.
A cyferki też są dla CRa bezwzględne gdy rozbierze się jego skuteczność na czynniki pierwsze jak w artykule który wrzucał kiedyś Piotrek.


On jest najlepszy, bo strzela dużo bramek, a jak wiadomo, bramki są solą piłki nożnej.

Ten mit jest tak wielki jak olbrzymi jest marokański kutas, którego regularnie przyjmuje między poślady. 16-02-2016 12:01 w 80% Madridistas chce Neymara zamiast Ronaldo