Ulubione komenarze

bonawentura

956 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 6616
Znaków na komentarz (≈): 399
Skomentowanych newsów: 1027
Rozdanych plusów: 453
Rozdanych minusów: 167
Napisanych newsów: 13

Najlepsze komentarze

+16
Temat zostanie zamknięty, jak przestaniesz pieprzyć o Królu Baraży. Wszyscy mają wyjebane na Ronaldo, zapewne łącznie z Messim, ale nie, trzeba w kółko o tym samym 11-01-2016 12:34 w Już dziś poznamy najlepszego piłkarza świata według FIFA
+12 Pioteer, musisz sobie odpowiedzieć na zajebiście ważne pytanie: po czyjej jesteś stronie? Bo nie rozmawiasz z bandą dzieciaków, którym trzeba tłumaczyć, że nie każdy muzułmanin to radykał i żywa bomba. Oni to wiedzą, kocie.
Co nam dały do tej pory działania pokroju "nałożymy sankcje" i "łączymy się w bólu modląc się za świecką Francję"? NIC. Jesteśmy winni braku czujności, poprawność polityczna doprowadziła do sytuacji, kiedy nie można nawet mówić o tym, że się człowiek boi typów w turbanach. O tym, że się boję dresiarzy też nie powinnam mówić, bo może szufladkuję niesłusznie grzecznego chłopca, który po prostu lubi łazić w dresie? Nie obchodzi mnie, czy ktoś nazwie mnie rasistą w momencie, kiedy boję się o swoje bezpieczeństwo 15-11-2015 13:41 w Messi wrócił do treningów z zespołem!
+10
Żartujesz? To jakaś chora propaganda rozsiewana przez pseudo-feministki, że moja macica, mój wybór. Z tego co mi wiadomo, do spłodzenia dziecka potrzeba dwojga ludzi i to odmiennej płci. Więc jeśli para zrobiła dziecko, to para powinna decydować. Przerażające jest takie męskie podejście, takie na wyjebce, że aa, poniosło mnie, nie wyjąłem, luz, laska pójdzie się wyskrobać. Przesadzam w tym momencie, ale mocno czuję się zirytowana takimi hasłami, widać ta propaganda przynosi większe zniszczenie niż pożytek.
21-06-2016 00:33 w

Najgorszy komentarz

-13
Heisenberg napisał/a
Kobiety maja lagodzic obyczaje wiec z mojej strony EOT.

Serio, to jest Twój argument? Sądząc po ilości minusów, jakie zebrałam, większość osób się ze mną nie zgadza, więc to, co powiedziałam jest niezrozumiałe. Więc czy bym powiedziała to tak, czy inaczej, zjedlibyście mnie tak samo. Dziękuję bardzo, ja nie muszę dyskutować z bandą troglodytów o tym, czy mam prawo być urażona czy nie.
05-03-2016 19:00 w Barça planuje presezon