Ulubione komenarze

emes

429 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 5077
Znaków na komentarz (≈): 273
Skomentowanych newsów: 1161
Rozdanych plusów: 201
Rozdanych minusów: 101
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+23 coś wam powiem.
kiedyś myślałem, że prawdziwa sztuka to kiedy crack z 10 na plecach objeżdża całą połowę i przy okazji jednych z najlepszych obrońców świata, strzela bramkarzowy w krótki róg i jeszcze dostaje za to owacje przez kibiców nienawidzących się klubów. potem widziałem piłkę krążącą od zawodnika do zawodnika niczym piłeczka pingopogowa w finale mistrzostw świata gdzie spotyka się dwóch naturalizowanych żółtków. Teraz jednak wydaje mi się, że wiem jak wygląda sztuka w czystej postaci. Sztuka to kiedy trzech przyjaciół spotyka się na boisku i z uśmiechem na ustach robią co mecz wielkie show przy tym ciesząc się z nieswojego gola często bardziej niż ze swojego. Sztuką jest kiedy dwóch przyjaciół widzi, że jednemu coś nie idzie i stara się wyciągnąć go za uszy po to żeby poczuł troszke pewności siebie. Sztuką jest mieć w dupie indywidualne osiągnięcia tylko dbać o osiągnięcia swoich przyjaciół. To jest jedyna prawdziwa, pierdolona sztuka, którą powinni wykładać na studiach jako pierwsza definicja. Jedyna i prawdziwa. Panowie, myślałem, że na boisku już widziałem wszystko. Jak bardzo się myliłem przekonałem się w 2 połowie. Śmietanki, możecie nam odebrać trofea, możecie nam odebrać zawodnika, możecie starać się splamić nam herb, ale atmosfery w klubie nam nie odbierzecie. ani wy, ani nikt inny. taką atmosferą, taką przyjaźnią i taką współpracą zdobywa się tytuły. 3 przyjaciół magików z boiska i 8 wirtuozów futbolu. Panowie, chylę czoła, bo za to co widziałem należy wam się chapeau bas od każdego kibica na świecie do końca istnienia tego klubu, a na stadion wstęp powinien być tylko i wyłącznie w garniturach, bo to nie jest show, to nie jest spektakl.... to jest arcydzieło w najwspanialszej jego formie. jestem z was zajebiście dumny. 14-02-2016 22:33 w Niedzielny wieczór z La Liga
+10 Trzymałem do końcą tę warstwę żółci, która się we mnie zbierała przez ostatnie tygodnie. Wszak nie od dziś wiadomo, że jestem (byłem) wielkim fanem Neya i marzyłem o tym, żeby przywdział naszą koszulkę od kiedy pierwszy raz zobaczyłem go w Santosie (tak samo, jak marzyłem o Zlatanie u nas, widać nie mam nosa do tego typu rzeczy). Broniłem go, kiedy inni wylewali w jego stronę tonę gówna i innego szamba. Robiłem to, bo wierzyłem, że Brazol okrzepnie przy Leo i lada chwila będzie gotowy do wzięcia na siebie ciężaru najlepszego zawodnika na świecie. Ciągle w kolorze blau y grana. Rzeczywistość niestety po raz kolejny postawiła brutalną weryfikacje. Nie rozumiem czym się kierował brazol przechodząc do miasta zamachów, rozbojów i biedy, poza odsetkiem chełpiącym się bogactwem błaznów. Jego decyzja, jego wybór. W tej chwili jestem pewny, że on do bycia najlepszym na świecie nigdy nie dorośnie, bo niestety jego światem rządzą inne priorytety i mimo moje całej sympati do niego nigdy tego nie zrozumiem i mam głęboką nadzieję, że aspiracje sportowe neymara (celowo przechodzę na małą literę) i psg zostaną przez nas brutalnie zweryfkowane już w tej edycji ligi mistrzów. powodzenia w ogórkowej lidze, gdzie najlepszym piłkarzem jest 18 letni dzieciak, który rozegrał 1.5 sezonu w profesjonalnej piłce. baw się dobrze i nie wracaj. nigdy.

a teraz dawać tego verrattiego, prosze. 02-08-2017 10:15 w OFICJALNIE: Neymar pożegnał się z piłkarzami Barçy
+9 apropo drugiego karnego. kolega, który jest sędzią napisał mi coś takiego:
jest taka niepisana zasada wśród sędziów, tzw."jajko". odnosi się do tego, że jeśli zawodnik wygra walkę o pozycję, to ten który jest za nim musi się z nim obchodzić jak z jajkiem, inaczej każdy kontakt będzie odgwizdywany na jego niekorzyść.

suarez wygrał walkę o pozycję? wygrał.
kontakt z marquinhosem od tyłu był? był.
suarez niepotrzebnie przypajacował i łapał się za jabłko adama. owszem, ale nie zmienia to faktu, że wyjebał się poprzez kontakt.

dziękuje, wypierdalać. 09-03-2017 14:32 w Zrobili to, zrobili!

Najgorszy komentarz

-18 czerwona to za duża kara moim zdaniem. 03-03-2016 21:45 w Rayo Vallecano - FC Barcelona