Ulubione komenarze

decofcb87

1627 BO punktów

Komentarze

Statystyki

Liczba komentarzy: 48901
Znaków na komentarz (≈): 193
Skomentowanych newsów: 2453
Rozdanych plusów: 743
Rozdanych minusów: 388
Napisanych newsów: 0

Najlepsze komentarze

+21

Jak Messi mówi meczy to meczy:) 20-02-2015 16:17 w Messi zachwycony obecną sytuacją
+11

Pozwolę się z kolega nie zgodzić. Po pierwsze nikt do 2009 roku nie zgarnął sześciu Pucharów w jeden rok ( Ajax w latach 70 tych miał pecha bo nie było superkubka holandii)

Te puchary to nasz obowiązek. Ustawiamy poprzeczkę na kosmiczną wysokość. Mierda zrobiła masowe walenia konia jak zdobyli 4 trofea w jeden rok - to pokazuje skalę, przepaść.

O czym my rozmawiamy? o obronie trypletu. Kurwa, ludzie za naszego życia nasz klub w ciągu 6 lat zdobywa dwa tryplety. Nadal nie dociera, ze inne kluby jak Milan, Real, Juve mogą pomarzyć o takim wyczynie?

Sobi wygrywając Superkubek Europy zrównany się z Milanem, wygrywając KMŚ będzie na jeden puchar przed MIlanem i Mierdą. Jak będą przeglądane statystki z pucharami to będzie - puchar ciula-Barca, superkube hiszpani -barca, superkubek europy Barca itd. Piszemy tę pierdoloną historię na nową. katalońscy skrybowie niczym średniowieczni mnisi zapierdalają piórami w swoich komnatach.

PUCHARAMI PISZE SIĘ HISTORIĘ.

A to, ze meirda w ostatnim sezonie napierdalała na jesień a na wiosnę gówno miała? . Jesienią możemy tytuł stracić, ale nie możemy go i wygrać. Jesienią trzeba zrobić świetne pole startowe na wiosnę. Bo to od wiosny zaczynają się pierdolone Gwiezdne Wojny..ale wtedy ze świątyni Sithów wyjdą padawani Turan i Vidal..

Superkubek albo śmierć!
11-08-2015 11:44 w FC Barcelona - Sevilla
+11 'Jesteśmy sytymi kibicami sukcesu'

Mnie nie obchodzą inne drużyny. Mnie obchodzi marnowanie najlepszej dekady w dziejach Naszego ukochanego klubu.

Złość na tak przepierdzieloną LM nie wynika z samego faktu porażki. Ona jest częścią tego sportu, kibice z większym stażem byli przyzwyczajeni do takiego stanu rzeczy.

Tutaj odchodzi o sposób w jakim MARNUJE się ten najlepszy okres. Piłkarze, zarząd i sztab nie szanują swojej pracy oraz innych osób.

Zapewniam, ze gdybyśmy odpadli po WALCE to nie było całej takiej otoczki, a większość z utęsknieniem czekała by na finał, emocje w CdR.

Niestety, jeśli oczekiwanie od piłkarzy profesjonalizmu, walki, pokazu charakteru jest objawem sytości to nie ma tematu.

'Juventus? Zero. PSG? Zero. City? Zero''

Co nas obchodzą inne drużyny i ich problemy. To my zdobywając drugi tryplet wyznaczyliśmy pewien trend. Pokazaliśmy, ze można co roku walczyć o potrójną koronę.

I wkurwia fakt, że przegrywamy mentalnie a nie sportowo.


25-05-2019 01:44 w Puchar pocieszenia dla sytych kibiców

Najgorszy komentarz

-10 A szczęscie było tak blisko..

Tito why?

Jeżeli nie chce mu się tutaj grac to po co go na siłę trzymać? Granie za zasługi? To nie ma największego sensu. Jak będziemy żyli wspomnieniami 2009-2011 to teraźniejszość będzie nas (jak już nie teraz ) weryfikować. Historia nie gra.Ją trzeba od każdego muczu tworzyć na nowo. 05-06-2014 17:12 w Tito przekonał Messiego do pozostania w Barcelonie